רכילות מקומית

תשוקה ושמה רכב חשמלי

צוות העובדים של קבוצת אורד חולון ירד השבוע לאילת, כדי להשתתף בכנס החשמל. המטרה הפעם הייתה לחשוף את טכנולוגיית הטענת כלי הרכב החשמליים שמשווקת אורד בארץ באמצעות חברת הבת EVCharge. ורק שתדעו: לפני שנה הקימה אורד את חברת הבת העוסקת בהקמת, תחזוקת ופרישת תשתית להטענת כלי רכב חשמליים ברחבי הארץ, לרבות חניונים, מרחב ציבורי והמרחב […]

יחד בתערוכת היחיד

תלמידי החוג "לגדול באמנות" שמתקיים במכון לאמנות בבת-ים, השתתפו בפעילות יצירתית מרתקת סביב תערוכת היחיד של הציירת גבי אשכנזי "צורות וכתמים מדברים". את החוג מנחה נטלי אבן, והוא מתקיים בכל יום ג' בשעות 18:00-19:00. הא כן, והכניסה לתערוכה חופשית.

הוד והדר

תנו כפיים לשלי כהן פבון ושושנה דגמי מגן אתרוג בחולון, שזכו בתואר 'מצטיינות תחום צהרוני הגנים של רשת קהילה ופנאי לחודש אוקטובר 2018'. עליהן נאמר כי "יחד, הן צוות שעובד בשיתוף פעולה מלא ומבצעות את תפקידן על הצד הטוב ביותר".

התחלנו בתוספות- ונסיים בתוספות

בין צילומי העונה השלישית של סדרת הריאליטי המצליחה "הבוגזלוס", להיותה אושיית אינסטגרם ואם ללא פחות מארבעת ילדיו של כוכב הכדורגל מאור בוזגלו, נתפסה מירן בוזגלו בעדשת הפאפרצ'י כשהיא לוקחת קצת זמן פינוק עצמי ומחדשת את תוספות השיער שעל ראשה בסניף דורון פסקינו פתרונות שיער ברמת גן. מה שלא עושה הטבע, עושים מומחי השיער.

נבחר בשנית

בבחירות שנערכו לוועד מנמ"ש פרא רפואיים וקרן מחקרים במרכז הרפואי וולפסון החודש, נבחר דניאל כהן ליו"ר הוועד- בפעם השנייה. בהצלחה!

עושה כבוד!

כרזה של  אילור אלמליח מבת-ים, נבחרה במסגרת לימודיה בקורס ארט דיירקשן, להשתתף בתערוכה שמטרתה להעלות את המודעות לקשר בין בריאות הפה לבריאות הגוף. התערוכה הופקה במסגרת שת"פ בין כללית סמייל ל"הבצפר" של חברות הפרסום ועוברת כתערוכה נודדת במבחר מרפאות כללית סמייל ברחבי הארץ. ולנו נותר לחכות שהתערוכה תגיע לבת-ים.

בעין השֹערה

לירז אסייג ("האח הגדול") פגשה בדביר דהן, איש תוספות השיער מחולון, באירוע נוצץ כלשהו. אסייג הלינה על מצבו של השיער שלה, שעבר המון במהלך צילומי התכנית. זה נגמר בסשן ארוך, בהארכת מחלפותיה ובלירז אחת מרוצה.

אשראי וטוב לו

זה לקח שלושה שבועות, אבל בסופו של דבר, הזוכה המאושר ב- 9.3 מיליון שקלים בלוטו הגיע לקחת את הפרס הגדול. ולפרטים בהרחבה: הזוכה, בן 50 מחולון, נשוי + ילדים, עצמאי בענף הבנייה, סיפר "בדרך כלל אני מרפרף על העיתון עם הקפה לפני העבודה, אך דווקא היום קראתי עד הדף האחרון וגיליתי שמחפשים זוכה בלוטו. מאחר […]

שקט, משחזרים

לרגל 120 שנה לביקור המתוקשר של בנימין זאב הרצל ומשלחתו בישראל בשלהי המאה ה- 19, ערך השבוע מרכז הרצל בהסתדרות הציונית העולמית שחזור לאותו סיור חשוב. שיא הסיור נרשם במקווה ישראל, ליד הפסל המפורסם של הסוס והרוכב, שם שוחזרה הפגישה של הרצל עם קיסר גרמניה וילהלם השני, שהתקיימה ליד מקווה ישראל באוקטובר 1898, במהלך מסעו […]