רכילות מקומית

הנסיכה יסמין

יסמין כלפון, הבת של ליאור כלפון, חגגה בשישי האחרון יום הולדת 13 ובחרה לציין אותו במחוזות ילדותו של אביה, בחולון. אז היא הגיעה עם אבא ליאור, אמא רויטל, האחיות, האח ו- 20 חברות לחגוג בהיכל הקרח ice peaks בחולון, שם בילתה כל החבורה בהחלקה כייפית על הקרח, כולל עוגה, זר וקונפטי כמתבקש.

נטע, מאחוריך!

בסוף השבוע ערכו חובבי האירוויזיון בארץ מסיבה לכבודה של נטע ברזילי, שאמורה לייצג את ישראל באירוויזיון שייערך בפורטוגל ב- 12 במאי. כאירוויזיוניסטית מושבעת, היתה בין החוגגים גם ציפי קיכלר, לשעבר מנהלת 'בית להיות' בחולון, שברכה את נטע ולא ויתרה על סלפי איתה. אבל בזה לא תמה תרומתה של קיכלר למאמץ הלאומי- ממש בקרוב, וממש לא […]

אתה ראשון, יא קאזה

באולם אירועי הבוטיק החדש, "קאזה" בטיילת בת-ים, נערכים לפתיחת עונת האירועים והרחצה ועושים הרבה כבוד לסוכת המציל הניצבת ממש ממול ולאלו שמאיישים אותה, כמובן. מאחר ובכוונת הבעלים לערוך חופות על המים, הבטיחו שם למצילים שאם הם יעבדו משמרת לילה- הם יקבלו בתמורה טייק אווי של ארוחת גורמה יוקרתית נוסח "קאזה". נשמע מפתה.

קוקו, אה-אה

מיטבי הלכת וארוכי הזיכרון הבחינו אולי כי הזמר שהופיע השבוע (והגיע באיחור אופנתי, אבל מי סופר) במסעדת סטלה ביץ' שבחוף בת-ים הוא לא אחר מקוקו- הזמר האילתי הוותיק, שעזב לאחרונה את העיר הדרומית ועבר לגור במחוזותינו. שנאמר: אהלן וסהלן. ברוכים הבאים.

הסוד מאחורי השרירים נחשף

השחקן דורון בן דוד, סטיב השרירן מ"פאודה" בשבילכם, הגיע השבוע לסטודיו הכושר של בן פלד באיזור התעשייה בבת-ים, לצורך סגירה על סט אימוני כושר אישיים עם פלד, שמכין אותו לפרקים החדשים של הסדרה. אנחנו כבר במתח.

כשאבי גבאי בא לברך

מלכי יזדי, איש השיווק החולוני, המייעץ אסטרטגית לפוליטיקאים מהמחנה הציוני, חגג השבוע יום הולדת ונצפה בחברת יו"ר המפלגה, אבי גבאי, שקפץ להגיד מזל טוב.  לשאלתנו איך הוא ממש חוגג, סיפר יזדי שציין את האירוע בברצלונה, עם המשפחה הקרובה. רק בשמחות.  

כשמירי רגב באה לבקר

אחרי שסיימה לעורר שערוריות, לגרוף מחמאות ולהתחבק עם הגברת הראשונה בשידור חי, מיהרה השרה מירי רגב להוריד את הקוטור הרשמי, לעלות על אזרחי ולצאת לברך את אזרחי המדינה החוגגים לכל אורכה ורוחבה של הארץ. בין היתר, היא גם הגיעה למסיבת החוף שנערכה בבת-ים, כשהיא מלווה גם במפכ"ל המשטרה רוני אלשייך (מטעמי חגיגיות, לא אבטחה) ומתקבלת […]

רגע לפני

שעם ישראל יגדוש בהמוניו את הפארקים, החניונים ואיי התנועה לטובת הנפנוף המסורתי של יום העצמאות, קבלו תמונות מדגמיות מהפעילות הענפה שהתקיימה במתחם לה פארק בחולון בחול המועד פסח וכללה, בין היתר, יריד דוכנים מגוון, הצגות ילדים, הופעה של מיכל הקטנה, הקרקס האפריקאי ועוד- וזה עוד בלי להזכיר את רכבת הפארק הפועלת במקום, שייט באגם הסירות […]

יבורך

ערן בן סימון ממסעדת אווזי בחולון, שלרגל יום העצמאות מגדיל לעשות ומעניק לכל חייל וחיילת שמגיעים למסעדה שלו על מדים- ארוחה בחינם. שאפו!