רכילות מקומית

אביבה חביבה

זוכרים את אביבה אבישר מבת-ים, שהתמודדה בתחרות "הסבתא הכי יפה בישראל 2019"? אז הגמר נערך השבוע ואבישר, 72, קטפה את תואר "חביבת הקהל". כפיים!

עצמאים בשטח

סגן ראש עיריית חולון לשעבר ונשיא להב, עו"ד רועי כהן, השיק השבוע את קמפיין מפלגת העצמאים בראשותו. אז מאות עצמאים ועצמאיות- ביניהם גם האמנים דפנה ארמוני (שאף הנחתה את האירוע) וגבי ברלין- הצביעו ברגליים, גדשו את בית סוקולוב בת"א והניפו שלטי "גם אני מצביע/ה לעצמי!". בהצלחה.

בני ילד טוב

קוראים לו בני אסתרקין, הוא מתגורר בבת-ים, נושק ל- 30, מגדיר את עצמו אמן ויוצר היפ הופ ישראלי והשבוע הוא משיק סינגל חדש בשם "מבין הידיים". אז תחזיקו לו אצבעות ותאחלו לו בהצלחה.

ויהי יו"ר

יו"ר הכנסת, ח"כ יולי אדלשטיין, הגיח לביקור בפריימריז הליכוד בחולון והתקבל בחום על ידי מאיר חלבי, חבר מועצת העירייה.

ים של דמעות

את הזמרת העיוורת עדן טהרני, 19, מחולון הכרנו לראשונה ב"אקס פקטור",] עם אודישן מרגש שלא השאיר אף עין יבשה בקהל. הרבה דמעות- גם של שמחה- זרמו מאז וכיום עדן נמצאת בשלב באיסוף חומרים לאלבום בכורה וכבר משחררת את הסינגל הראשון "אני רואה". בשבוע שעבר התארחה בתכנית "פותחים יום" ברשת וריגשה גם את המנחים נעה רוזין ואלעד […]

שיפודים ושיפורים

הסניף הבת-ימי של רשת "שיפודי ציפורה" עבר לאחרונה שיפוץ יסודי והוא מתהדר מעכשיו בחלל מעוצב ורחב ידיים, שיכול להכיל ולהאכיל לא מעט אורחים מרוצים, להוות נקודת מפגש משפחתי, לארח אירועים קטנים, פגישות עסקים חשובות, או סתם מקום מומלץ לאיזו ארוחה עסקית זריזה ומתגמלת כשאתם ממש רעבים לאוכל טוב.

אולי לא ידעתם

אבל מלכי יזדי, היועץ העסקי החולוני, משמש- בין שאר עיסוקיו הרבים- גם כמרצה בתחום היזמות במכון טכנולוגי HIT חולון, ועושה זאת בהצלחה מרובה זו השנה הרביעית.

ילד גדול

תגידו 'מזל טוב' לרועי כהן גדול, תלמיד חטיבת הביניים ארן בחולון, שחגג השבוע בר מצווה לקול תרועת שופרות והלמות תופים וכמובן לשמחתם של בני המשפחה והחברים, שנהנו מאירוע מושקע ומלא שמחה.

סיבה טובה לפרגן

במרכז הרפואי וולפסון בחרו לחמם את החורף ואת ליבם של העובדים ב'טקס העובד המצטיין' השנתי וסוללת הנבחרים המאושרים והמפורגנים התייצבה לצילום משותף.