רכילות מקומית

כשניקול קפה לבקר

ניקול ריידמן הגיעה השבוע- ולא בפעם הראשונה- לפותחת בקפה סנא קומע, בשביל שזו תפתח לה בקלפים ובקפה. עוד לפני הקפה והקלפים, פתחה קומע וסיפרה לריידמן שהיא (סנא) עומדת לחתן את בתה הקטנה דוניה, לאחר שאספה לה הרבה מאוד נדוניה… החתונה, אגב, תתקיים באולמי "סוסייטי" בבת-ים.

שמחה רבה

המסעדנים האחים יוסי וגל רבה והשותף רותם אליעזר, מבעלי מסעדת בני הדייג על חוף ראשל"צ בת-ים, ערכו השבוע מסיבת השקת קיץ למסעדה בחוף הדקלים ופינקו את האורחים שלהם באוכל משובח, אבטיחים צוננים ושתיה שזרמה כמים לכל אורך הערב.

מחנכות ומוערכות

בפעוטוני רשת קהילה ופנאי התקיים בשבוע שעבר "יום המחנכת", שכל כולו הוקרה על פועלן של המחנכות למען חינוך ולימוד הילדים. ההורים והילדים כאחד דאגו לפרגן ולפנק את מחנכות הפעוטונים ולהרעיף עליהן אהבה, תשורות והופעות קטנות.

שֹר לביקור

שר הכלכלה והתעשייה החולוני, אלי כהן ביקר במפעל אלגונל בחולון וזכה לסקירה על הפעילות במקום ממנכ"ל המפעל, עוזי בריח.

רוקח פינת ההסתדרות

שלישי שעבר, גני התערוכה בת"א. נשיא להב, עו"ד רועי כהן (סגן ראש עיריית חולון לשעבר), מגיע לכנס הסתדרות הרוקחים ופוגש את לא אחרת מאשר שפיטה, כוכבת "הכוכב הבא לאירוויזיון", שהגיעה להופיע בכנס. רגע לפני שעלתה לבמה, אמרה שפיטה לכהן שגם היא עסק קטן, ואף רוצה להקים סטארט אפ. כהן איחל לה בהצלחה.

קווים לדמותו

המאייר והקריקטוריסט החולוני, דודי שמאי, נצפה בשבוע הספר בכיכר רבין בתל אביב, כשהוא מוקף מעריצים שבאו לקבל את חתימתו על ספרו החדש "מציירים מצחיק עם הטוש המחיק". שמאי הדגים לקהל כיצד להשתמש בספרו, המציע לקוראים שלל איורים של דמויות שונות שהם מוזמנים להשלים מדמיונם באמצעות טוש מחיק.

מלכת הקרח

מיתר חן, הילדה שריגשה את כל העולם כ'נטע הקטנה' בקליפ האירוויזיון, הצטלמה השבוע לקמפיין הראשון שלה: "לומדים להחליק בחמישה מפגשים- כי כל אחד יכול" של היכל הקרח ice peaks בחולון. לצילומים הגיעה מיתר עם ההורים והאחות התאומה, שיר.

בשיר ועומר

אדווה עומר מ'הכוכב הבא', מופיעה בימים אלה עם תזמורת מזרח ומערב ירושלים בסיבוב הופעות בכל רחבי הארץ. לרגל האירוע, פנתה עומר למעצב השמלות החולוני עובד כהן, שיעצב במיוחד עבורה קולקציה של שמלות ערב מתאימות.

יש עם מי לדבר

כדאי שתדעו, שמובילות צהרוני גני הילדים במרכז קהילתי נווה ארזים בחולון סיימו בימים אלה השתלמות בנושא דיאלוג, תקשורת מעצימה ופיתוח מיומנויות אישיות ובין אישיות.