רכילות מקומית

מובילה

המעצבת לילך אלגרבלי בחרה בדוגמנית מרטינה קודלובה להוביל את קולקציית הקיץ החדשה 2019. מרטינה קודלובה, דוגמנית מצליחה, נמצאת על קו פראג- תל אביב בעקבות קמפיינים. נמצאת בזוגיות. אוהבת לטייל מסביב לעולם, לבלות, מוזיקה ומרבה להתאמן.

נערכים לחורף

השבוע התקיימו צילומי קמפיין סתיו-חורף 2019-20 של רשת האופנה  HOODIES בהובלת הפרזנטורית הצמודה ודוגמנית העל בר רפאלי. זו העונה החמישית בה מצטלמת בר כשלצידה אחיה הצעיר והפרזנטור המוביל את קולקציית הגברים של הרשת – און רפאלי בן ה-23.

אירוע השקה

רשת אפרודיטה משיקה קולקציית בגדי פנאי עם מלכת היופי שרלין סלע ונערת ישראל אוליאנה פרידריך בקניון הזהב. לאירוע הפתיחה הגיעו – אתי אורן, מנהלת השיווק של רשת אפרודיטה ויוסי לגזיאל, מנכ"ל קניון הזהב ראשל"צ.

בלון בדמותה

כוכבת הילדים נתי הגעתי – הופעתי, "גדלתי כל החיים בבת-ים" ומעצב הבלונים ג'אן, גם מבת –ים, שיתפו השבוע פעולה כשלחנות הבלונים של ג'אן הגיעה נתי וביקשה לעצב כמה בלונים בדמותה להצגת הילדים שלה ולצילומי סלפי עם הילדים. ג'אן בלונים העמיד את נתי מולו, בדק את תלתלי הזהב, צייר סרטון ועיצב את דמותה. התוצאה לפניכם.

הגיע לעיר

צלם האופנה ועכשיו גם מסעדן, ליאור פינקסון מבת-ים צילם השבוע את אמן הטלפתיה אסף ניסים, ששורף את הבמות בארץ ובחו"ל. ניסים הזכור לכולם מהתכנית אורי גלר מחפש את היורש ומגוד טאלנט עבר לאחרונה  לגור על טיילת בת-ים.

השמלה

כשהציעו לאירית רחמים להשתתף בפרסומת של הלוטו היה לה ברור שהיא מגיעה עם המעצב הפרטי שלה, עובד כהן. השניים תכננו שמלה תוך 24 שעות שתתאים לפרסומת ולסגנון האופנתי שנבחר. במתפרה של עובד כהן בסטודיו בחולון, עבדו התופרות שעות נוספות והתוצאה היא לפניכן.

בילוי קר ונעים

אל תתנו לבגדים הארוכים להטעות אתכם, התמונה הזאת צולמה במקום הכי נעים שאפשר להיות בו בקיץ הישראלי- מתחם משחקי השלג בהיכל הקרח החולוני. כמה כיף היה? אם שואלים את הראל מחולון ואת ליאור ואייל שהגיעו במיוחד מכפר חיטים שבצפון, הם היו נשארים שם עד סוף החופש.

"כולנו יכולים"

מעצבת השיער מירב אבן צור לקחה חלק בפרוייקט למען אגודת החירשים בישראל, "כולנו יכולים", שכל מטרתו להעצים בני נוער עם מוגבלויות.

מתרגשים

בעוד חודש בדיוק תינשא כוכבת הריאליטי והדוגמנית, בר זומר, לבן זוגה אביב כהן. רגע לפני החתונה, התאמנו השניים על הלוק שלהם כחתן וכלה, במסגרת צילומי Trash The Dress שהתקיימו במגנום בר בנמל ת"א. מגנומים, ליטרים של שוקולדים צבעוניים וקילוגרמים של סוכריות ושברי עוגיות התעופפו לכל עבר במסגרת הצילומים שגרמו להם להתרגש ולהנות.